Opis stanowiska pracy

SALONY KANCLERZ

Firma działająca od 1997 roku jako autoryzowany dealer marki OPEL oferuje pracę na stanowisku:

MECHANIK SAMOCHODOWY

(Ruda Śląska / Przyszowice k. Gliwic)

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w serwisie samochodowym (warunek konieczny);
  • dokładność i skrupulatność;
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu naprawy pojazdów mechanicznych;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w renomowanej, stabilnej firmie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • stałe wynagrodzenie oraz premię.

Wymagania

CV wraz z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych podczas procesu rekrutacji oraz list motywacyjny prosimy kierować poprzez przycisk "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Salony Kanclerz

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis