Mechanik samochodowy

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Masz wiedzę i doświadczenie z zakresu naprawy i serwisu pojazdów użytkowych? Świetnie trafiłeś, ponieważ mamy dla Ciebie ofertę pracy u jednego z topowych producentów branży motoryzacyjnej w Europie!

Miejsce pracy: Okolice Stuttgartu, Niemcy

Kompetencje zawodowe:

Ukończone szkolenie zawodowe jako mechanik samochodowy/mechatronik
Odpowiednie doświadczenie zawodowe
Dobra znajomość pojazdów użytkowych
Gotowość do montażu awaryjnego (poza miejscem pracy)
Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, ESA, SAP)
Niezależny i zorientowany na klienta styl pracy
Wysokie zaangażowanie
Mile widziane prawo jazdy klasy C / CE
Wymagane prawo jazdy i własny samochód
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Najważniejsze zadania:

Profesjonalna i niezależna realizacja napraw pojazdów użytkowych, w tym pojazdy elektryczne
Diagnoza błędów z późniejszą naprawą
Prowadzenie przeglądów (AU, SP, §57b StVZO)
Pomoc drogowa i ewentualne prace na zewnątrz

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 2,528 €/brutto do 2,941 €/brutto zależne od kwalifikacji i doświadczenia
Jasną strukturę przedsiębiorstwa umożliwiająca krótki proces decyzyjny
Możliwość dalszego rozwoju poprzez szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
Gwarancję zatrudnienia i perspektywy rozwoju w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.