Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • diagnozowanie stanu technicznego pojazdów
  • wykonywanie kompleksowych napraw
  • usuwanie usterek i awarii
  • obsługa urządzeń warsztatowych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe w branży (warunek konieczny)
  • samochód (mile widziane)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich (długofalowa współpraca)
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • stawka godzinowa do negocjacji w zależności od kwalifikacji i znajomości języka
  • 15,00€/20,00€ netto diety za każdy przepracowany dzień
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie płatne do 15-ego dnia następnego miesiąca
  • bogaty pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, dodatek swiąteczny
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokój 2-3 osobowy z dostępem do kuchni i łazienki)
  • urlop wypoczynkowy
  • odzież oraz obuwie robocze
  • opiekę polskich konsultantów

Prezentacja firmy

FARA Gießen GmbH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 500PLN - 18 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne