Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - stabilnej, renomowanej firmy z branży usług serwisowych (mobilne serwisy samochodów), w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Nr ref. MS/162/17

Najważniejsze obowiązki:

  • realizacja powierzonych zleceń serwisu na wyznaczonym terenie Polski i Europy Zachodniej,
  • diagnostyka oraz naprawy samochodów ciężarowych, naczep i przyczep,
  • diagnostyka i naprawy pojazdów dostawczych,
  • dokonywanie oględzin pojazdów oraz miejsc powypadkowych.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w naprawach samochodów ciężarowych, autobusów lub min. 5 lat doświadczenia w dokonywaniu napraw samochodów osobowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość technologii napraw,
  • gotowość do pracy w krajach Europy Zachodniej w systemie 4 tygodnie pracy / 1 tydzień wolnego lub 8 tygodni pracy / 2 tygodnie wolnego,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • dbałość o powierzone mienie,
  • umiejętność zachowania czystości stanowiska pracy,
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Mile widziane:

  • umiejętność spawania elektrycznego,
  • znajomość diagnostyki układów pneumatycznych,
  • umiejętność dokonywania napraw ogrzewań niezależnych.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej i nieustannie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 2,5 tys. Euro,
  • wsparcie koordynatorów serwisu,
  • nowoczesne i w pełni wyposażone busy serwisowe,
  • zakwaterowanie i dojazd na koszt pracodawcy.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne