Mechanik Samochodowy

Top Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Top-autoserwis zatrudni na stanowisko Mechanik Samochodowy.

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- kompleksowe dokonywane napraw mechanicznych samochodów
- obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych
- utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia)

Wymagania

Wymagania
- duża wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (praktyczna i teoretyczna)
- wysoka kultura techniczna w realizacji zadań (dokładność i sumienność)
- bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina
- nastawienie na wynik (realizacja zadań i celów firmy)
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej (teoretycznej i praktycznej)
- wysoka kultura osobista i brak nałogów

Prezentacja firmy

Firma TOP to nowoczesna, prężnie rozwijająca się firma w branży m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
200
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive