Orienta Polska Sp. z o.o.

Mechanik samochodowy

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ketzin, Niemcy

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta firmy z branży Automotive poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie pojazdów;
  • Pomoc w opracowywaniu procesów i standardów;
  • Konserwacja, serwis i naprawa samochodów w lokalizacji Ketzin (Brandenburgia)
  • Godziny pracy : 7:00-16:00 pn-pt, w późniejszym etapie możliwa praca na drugą zmianę
  • Prace diagnostyczne na złożonych systemach;
  • Przetwarzanie zamówień zgodnie ze specyfikacją producenta;
  • Nadzór nad rozwiązywaniem problemów.

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w warsztacie samochodowym;
  • Dobra znajomość programów MS Office oraz znajomość obsługi tabletów;
  • Wyraźna chęć do pracy oraz determinacja i rzetelność;
  • Bardzo dobre umiejętności zespołowe i komunikacyjne;
  • Znajomość j. niemieckiego lub angielskiego na poziomie podstawowym - atut

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez niemieckiego pracodawcę
  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie i bonusie uznaniowym
  • Pomoc w zakwaterowaniu
  • Zwrot kosztu transportu
  • 28 dni urlopu rocznie
  • Możliwość rozwoju
  • Kursy j. niemieckiego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Dynamiczne środowisko start-up'owe oferujące nowe wyzwania dla rozwoju osobistego;
  • Zniżki na znane marki taki jak Flaconi, Bosch, Apple i Sky, a także zniżki na pojazdy dla Ciebie, Twojej rodziny i znajomych;
  • Ponadustawową dotację do zakładowych programów emerytalnych;

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.