ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Naprawy mechaniczne w obszarze pojazdów osobowych
  • Diagnostyka usterek oraz analiza przyczyn ich powstawania
  • Dbanie o jakość wykonywanych usług
  • Przestrzeganie procedur w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego
  • Doświadczenie w obszarze diagnostyki i napraw układów paliwowych, silników i skrzyń biegów
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie oferującej rozwiązania w zakresie ogumienia i mechaniki pojazdowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wzbogacone o premie
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials