ATERIMA
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

Mechanik samochodowy

Francja, Owernia-Rodan-Alpy,
Obowiązki:
  • proste prace naprawcze samochodów osobowych

Wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce przez okres min. 30 dni przed wyjazdem
  • aktualne badania lekarskie na podstawie skierowania wystawianego przez ATERIMA
  • prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS od średniej krajowej
  • umowę o pracę tymczasową do września 2018 r. z możliwością przedłużenia
  • wynagrodzenie do negocjacji
  • nadgodziny płatne dodatkowo
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowy zwrot kosztów transportu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
ATERIMA