MECHANIK SAMOCHODOWY

TSL Sp. z o.o.

Chełm, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Mechanik samochodowy - wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe oraz prawo jazdy kat. B, mile widziane C ,C+E .Mechanik musi posiadać dogłębną znajomość budowy i zasady działania wszystkich zespołów i układów w pojazdach. Istotną cechą w tym zawodzie jest zdolność koncentracji uwagi, która pozwala na znalezienie usterki, a także spostrzegawczość i zdolność logicznego myślenia. Poza tym, osoba taka powinna cechować się cierpliwością, dokładnością oraz dobrą koordynacją wzrokowo – ruchową.

ZAKRES OBOWIAZKOW

• naprawy samochodów osobowych / dostawczych/ciężarowych
• wymiana części zgodnie z wymogami producenta,
• wykonywanie przeglądów okresowych oraz konserwacji,
• diagnostyka i weryfikacja usterek technicznych
• prowadzenie dokumentacji napraw,
• obsługa specjalistycznych narzędzi oraz urządzeń warsztatowych,
• praca zgodnie z dokumentacją techniczną,
• mycie i czyszczenie części oraz podzespołów,
• dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac.
• dbałość o porządek w miejscu pracy.

Wymagania

• doświadczenie zawodowe ,
• wykształcenie kierunkowe,
• wiedza techniczna z zakresu napraw pojazdów,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• biegła znajomość budowy pojazdów samochodowych,
• czynne prawo jazdy kategorii B, lub C,C+E
• samodzielność w działaniu,
• umiejętność planowania i dobra organizacja pracy,
• odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• duża motywacja do pracy,
• rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków.
• doświadczenie w elektryce i elektromechanice pojazdowej,
• znajomość podstaw z zakresu elektromechaniki,
• znajomość obsługi komputera,
• pasja do motoryzacji.

Prezentacja firmy

TSL Sp. z o.o. wiodąca na rynku firma transportowa, specjalizująca się w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców