Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Diagnostyka
• Wykonywanie prac konserwacyjnych, naprawczych, serwisowych, mechanicznych i
elektromechanicznych
• Wymiana/ montaż kół
• Dokumentacja przeprowadzonych prac

Oferujemy:
• Prace w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
• Wynagrodzenie od 1800 € netto/mies.
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
• Bezplatne ubranie robocze
• Indywidualne wsparcie i doradztwo w procesie rekrutacji

Wymagania

Czego oczekujemy?

• Ukończonej szkoły w zawodzie mechanika samochodowego / mechatronika
• Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym
• Bardzo dobrej organizacji pracy i samodyscypliny

Prezentacja firmy

Firma Loewe Zeitarbeit GmbH to agencja pracy działająca od 1983 roku wył... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna