Mechanik samochodowy → od 19€ brutto/h

Sedulus Sp. z o.o.

Monachium, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Opis stanowiska

  • diagnozowanie i naprawa awarii
  • bieżąca konserwacja i przegląd
  • wykonywanie napraw
  • kontrola jakości
  • praca od zaraz

Wymagania stanowiska

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane wykształcenie zawodowe jako mechanik
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialny stosunek do pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 19€ brutto/h
  • rosnącą stawkę
  • możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę (odpłatnie)
  • stałą pracę w renomowanej firmie samochodowej na Bawarii
  • ubranie robocze
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.