Mechanik samochodowy niemieckich marek

Norwegia, zagranica

Work Supply

Opis stanowiska pracy

Najbliższa rekrutacja w Polsce: 29.06 Warszawa, 30.06 Gdańsk

Masz udokumentowane doświadczenie w naprawach niemieckich aut i znasz komunikatywnie angielski?

Mamy dla Ciebie pracę w jednym z autoryzowanych serwisów w Norwegii !

O Nas - Work Supply:

  • Rodzinna firma z Norwegii.
  • Zatrudniamy w branży motoryzacyjnej od 2008 roku.
  • Oferujemy umowę o pracę na stałe.
  • Znajdziemy mieszkanie, opłacimy depozyt, załatwimy formalności.

Kogo szukamy:

Mechanik samochodów osobowych z doświadczeniem w naprawach niemieckich marek takich jak:

  • BMW
  • MERCEDES
  • VOLKSWAGEN
  • AUDI
  • OPEL

Nowa jakość, profesionalny, sprawdzony pracodawca na rynku polskim, zatrudniający obecnie... ponad 80 pracowników w autoryzowanych serwisach samochodowych na terenie całej Norwegii.

Kandydat wybierający nasza firmę rodzinną jako swojego pracodawcę, otrzymuje legalną pracę, wielkie wsparcie przed przyjazdem do Norwegii jaki i w trakcie swojej pracy. Główna siedziba Work Supply AS mieści się w Bergen, w zachodniej Norwegii.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna , Praca Inżynieria