Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki:
· Miejsce pracy: różne lokalizacje min Salzburg, Ratyzbona, Monachium
· Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie
· Umowa o pracę na stałe z niemieckim warsztatem samochodów osobowych
· Czas pracy: od poniedziałku do piątku i co druga sobota, od 170 do 200 godz. miesięcznie (na życzenie więcej godzin)

· Główne zadania:
· Przeglądy oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów osobowych
· Diagnostyka samochodowa, wyszukiwanie usterek, również elektrycznych
· Wymiana części i płynów eksploatacyjnych, elektryki
· Obsługa programów komputerowych do diagnostyki pojazdów samochodowych
- Utrzymywanie porządku w warsztacie

Wymagania:
· Ukończony zawód Mechanik pojazdów samochodowych (osobowych lub ciężarowych) lub pokrewny
· Praktyczne doświadczenie w zawodzie mechanik / mechatronik samochodowy
Umiejętność diagnozowania usterek
· Umiejętność obsługi programów komputerowych do diagnostyki pojazdów samochodowych jest zalecana
· Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Ewentualnie motywacja do nauki jężyka niemieckiego
· Konieczne prawo jazdy kat. B
· Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole

Oferta dla kandydatow:
· Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
· Wypłata wszystkich nadgodzin
· Bonus urlopowy i świąteczny
· Stawka godzinna brutto: 14,50 do 17 euro (w zależności od kwalifikacji)
· Zarobek miesięczny netto: 2200 do 2500 euro
· Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje 300 euro miesięcznie

Prezentacja firmy

Firma EastGate Recruitment jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive