Mechanik samochodowy, Niemcy bezpośrednio 3000€ brutto

FallWork Sp. z o.o.

Niemcy, okolice Tybingi, zagranica

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Tybingi

Dla naszego Klienta, firmy z branży oponiarsko-motoryzacyjnej poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Lokalizacja: okolice Tybingi, Badenia-Wirtembergia, Niemcy

Zakres obowiązków:

- montaż i wymiana opon

- wymiana oleju, filtra kabinowego, filtra powietrza i filtra paliwa

- naprawa hamulców (np. wymiana tarcz i okładzin hamulcowych)

- dokonywanie pomiaru osi

- utrzymywanie w należytym stanie oświetlenia (np. wymiana żarówki lub regulacja systemu oświetleniowego)

- drobne prace kontrolne (np. sprawdzanie odgłosów, stwierdzanie wad)

- utrzymywanie w należytym stanie układu kierowniczego (np. wymiana drążków kierowniczych lub tulei wału napędowego)

- wymiana sprzęgła (montaż i demontaż skrzyni biegów)

- wymiana paska rozrządu

- komunikacja z klientem dotycząca serwisowania

Pracodawca oferuje:

- niemiecką umowę o pracę, niemieckie ubezpieczenie i składki

- zatrudnienie bezpośrednie - z trzymiesięcznym okresem próbnym

- firma poszukuje osób, które myślą o długotrwałym zatrudnieniu

- Wynagrodzenie miesięczne 2500€-3000€ brutto - w zależności od doświadczenia

- Czas pracy: 7.30-19.00 z godzinną przerwą (12.00-13.00) oraz 8.00-17.15 (z godzinną przerwą) poza sezonem

- pomoc w znalezieniu mieszkania albo pokoju (koszt zakwaterowania 1-osobowego od 450 )

Wymagania
- znajomość niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy
- minimum dwuletnie doświadczenie w zawodzie mechanika samochodowego
- znajomość podstaw elektryki
- prawo jazdy
- dbanie o porządek w miejscu pracy i rzetelność
- samodzielność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.