Opis stanowiska pracy

Jesteśmy niemiecką firmą, która na zlecenie pracodawców z branży motoryzacyjnej w Niemczech poszukuje mechaników samochodowych/mechatroników do kilku ogólnoniemieckich sieci stacji obsługi (szybkich napraw)samochodów.

Zakres obowiązków:

  • bieżące naprawy, serwisowanie, diagnostyka, opony itp.

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie i ukończona szkoła samochodowa, najchętniej z papierami czeladniczymi lub dyplom technikum samochodowego, znajomość niemieckiego wskazana, lub/i język angielski.

Warunki pracy:

  • Zatrudnienie w jednej z ponad 600 stacji w Niemczech, dokładne miejsce pracy do uzgodnienia. Umowa o pracę na czas nieokreślony zawarta bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, z ubezpieczeniem zdrowotnym, emerytalnym, pielęgnacyjnym i na wypadek bezrobocia.
  • Tygodniowy czas pracy to 40 godzin, wynagrodzenie od ok. 2.400 EUR miesięcznie brutto + uznaniowa premia kwartalna, 30 dni urlopu wypoczynkowego płatnego.

Dokumenty:

  • CV, świadectwa szkolne, czeladnicze itp.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w rekrutacji ponadgranicznej, europejskiej. Po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Inne