ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechanik samochodowy/ Mechatronik

Miejsce pracy: Koszalin, Szczecin

Miejsce pracy: Ketzin (okolice Berlina)

Oto nasza oferta dla Ciebie:

  • Stabilna praca w nowo otwartym oddziale znanej firmy
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony, bezpośrednio z firma
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet emerytalny
  • Wszechstronne możliwości szkoleniowe
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Dobrze wyposażone, nowoczesne stanowisko pracy
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Niemiec
  • Zniżki na produkty znanych marek
  • Zniżka przy zakupie samochodu (również dla znajomych i rodziny)

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku
  • Ukończone wykształcenie zawodowe o profilu samochodowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w naprawach i remontach samochodów, najlepiej różnych producentów
  • Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętności organizacyjne
  • Samodzielność i odpowiedzialny stosunek do pracy
  • Niewymagana znajomość j. niemieckiego

Zadania:

  • Wykonywanie napraw samochodów osobowych - różnych producentów
  • Diagnostyka samochodowa, przeprowadzanie diagnoz stanu technicznego
  • Wymiana części i płynów eksploatacyjnych
  • Usuwanie usterek i awarii
  • Przygotowanie pojazdów do sprzedaży
  • Modernizacja i remonty generalne samochodów osobowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie. CV w języku niemieckim lub polskim.

Rekrutacja prowadzona przez Manpower Niemcy. Zachęcamy do aplikacji za pośrednictwem portalu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem (0049) 160 909 552 78

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy