Mechanik: samochodowy, ciężarówek, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych (Całe Niemcy)

Work On Personal LTD

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Niemczech, Austrii, Holandii oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej, budowlanej oraz medycznej.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Mechanik: samochodowy, ciężarówek, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych

Wymagania

- doświadczenie
- dobra znajomość j.niemieckiego
- CV w j.niemieckim

Oferujemy;
- Stabilne warunki zatrudnienia
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stawka 10,45 €/h brutto
- dieta: 50 € diety

Prezentacja firmy

Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
40PLN - 46PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców