Mechanik samochodowy - Bieruń (Bieruń Stary)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Bieruń (Bieruń Stary), śląskie

Miejsce pracy: Bieruń (Bieruń Stary)

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodowy

lokalizacja: Tychy

Masz doświadczenie w mechanice i chcesz dalej się rozwijać?

A dodatkowo masz w posiadaniu prawo jazdy kat. B?

Świetnie, koniecznie zwróć uwagę na to co oferujemy!

Zakres obowiązków to:
  • naprawy, serwis samochodów marki Volvo

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia!
  • wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem pracy
  • rozwój zawodowy w oparciu o system szkoleń
  • możliwość kwaterunku po okresie próbnym!

Nie zwlekaj! Czekamy na Ciebie!

Kontakt: 506 561 604

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Zakwaterowanie
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy