Mechanik samochodowy / Автомеханик

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.

Góra Kalwaria, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше

резюме.

Agencja Pracy Tymczasowej EMS (nr certyfikatu 11714) z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 97B, dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko:

Это предложение также действительно для жителей стран не входящих в ЕС.

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Zadania:

  • Naprawa i serwisowanie pojazdów osobowych,
  • Wykonywanie napraw i konserwacji układów mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych pojazdów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, poprzez Agencję z możliwością kontynuacji współpracy z pracodawcą docelowym,
  • Pracę w systemie jednozmianowym,
  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy,
  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Możliwość zakwaterowania dla obcokrajowców.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny

W aplikacjach prosimy o dodanie klauzuli:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami).

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inżynieria