Mechanik samochodowy- 2750 EUR netto

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Norwegia, zagranica

DK Recruitment Services jest międzynarodową agencją działającą na terenie całej Unii Europejskiej.
Firma została założona w 2007 roku. Od tego czasu prace znalazło ponad 8000 osób.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Norwegia

Poszukujemy wysoko wykwalifikowanych mechaników samochodowych do pracy w Norwegii. Oferujemy stałą umowę o pracę na czas nieokreślony.

Szukamy kandydatów z minimum 3-letnim doświadczeniem, szczególnie w autoryzowanych warsztatach takich jak BMW, Audi, Skoda, Kia, Mercedes, Toyota, Volkswagen, Land Rover, Porsche, Jaguar.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia w ostatnich latach (najlepiej w autoryzowanych warsztatach takich jak BMW, Audi, Skoda, Kia, Mercedes, Toyota)
  • Doświadczenie z zagranicy jest dużą zaletą
  • Elastyczność
  • Odpowiedzialność
  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na oferowanym stanowisku
  • Referencje od poprzedniego pracodawcy (na tym samym stanowisku pracy)

Oferujemy:

  • 20 € - 24 € / brutto za godzinę (200 NOK - 230 NOK) Miesięczne wynagrodzenie od 3000 € / brut do 3500 € / brutto (to zależy od doświadczenia)
  • Minimum 37,5 godzin pracy tygodniowo + nadgodziny dodatkowo płatne
  • Praca długoterminowa, stała umowa z okresem próbnym
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, opłacone przez kandydata (ok. 250-300 € / za 2 tygodnie)
  • Pokrywamy koszt za pierwszy miesiąc zakwaterowania do 510 €
  • Zwracamy koszty podróży do Norwegii do 150 € - za pierwszą podróż
  • Pomoc ze wszystkimi niezbędnymi rejestracjami

Opis stanowiska:

  • naprawy i serwis
  • diagnostyka
  • ręczna konserwacja i serwis
  • przestrzeganie wymaganych procedur technologicznych
  • współpraca z technikiem i mechanikiem
  • naprawianie samochodów po wypadku
  • składanie i rozkładanie samochodów

Informacje o procedurze rekrutacji:

W razie zainteresowania ofertą i spełnienia wymagań prosimy o wysłanie następujących informacji:

  • szczegółowe CV
  • 2 listy referencyjne od poprzednich pracodawców w ostatnich latach

W razie zainteresowania ofertą, po przesłaniu niezbędnych dokumentów odbywać się będzie rozmowa kwalifikacyjna telefonicznie lub przez Skype'a.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.