Opis stanowiska pracy

Dla firmy MALTE MANSON będącej sięcią szwedzkich warsztatów samochodów ciężarowych prowadzimy rekrutację osób na stanowisko

Mechanik pojazdów ciężarowych.

Poszukujemy doświadczonych mechaników, jak i osób rozpoczynającyhc karierę w tym zawodzie.

W zamian za doświadczenie i zaangażowanie w pracę firma oferuje:

  • stałe zatrudnienie bezpośrednio w firmie Malte Manson z miesięcznym wynagrodzeniem w wysokości około 27 000 SEK brutto
  • pomoc w wyszukaniu i wynajęciu mieszkania, oraz dopłaty do zakwaterowania w wysokości do 4000 SEK / miesiąc
  • zwrot kosztów przelotu
  • Gwarantujemy pracę w pełnym wymiarze godzin – 40 godz/tydzień, w zależności od zapotrzebowania istnieje też możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Wymagania

  • Interesuja nas Kandydaci posiadający doświadczenie związane z wykrywaniem i diagnozą usterek oraz dokonywaniem biężych napraw mechanicznych, hydraulicznych czy elektronicznych w samochodach ciężarowych
  • Cenimy znajomość języka angielskiego, umożliwiającą swobodną komunikację
  • Wymagamy prawa jazdy kat. C

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna