Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1792

Obowiązki:

USUWANIE USTEREK W ZESPOŁACH I UKŁADACH SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, KONTROLA STANU TECHNICZNEGO ZESPOŁÓW I UKŁADÓW SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, REGULOWANIE I SPRAWDZANIE DZIAŁANIA POJAZDÓW SPECJALNYCH I ICH ZESPOŁÓW, USTALANIE PRZYCZYN WAD I USZKODZEŃ POSZCZEGÓLNYCH UKŁADÓW, ZESPOŁÓW I MECHANIZMÓW SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH METODAMI DIAGNOSTYCZNYMI
WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ USUWANIA USTEREK W ZESPOŁACH I UKŁADACH SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH (DO KTÓRYCH MOŻNA ZALICZYĆ: SILNIK, SPRZĘGŁO, SKRZYNIĘ BIEGÓW, MOST NAPĘDOWY, KOŁA JEZDNE, UKŁAD KIEROWNICZY I HAMULCOWY, ZAWIESZENIE POJAZDU, UKŁADY ZASILANIA SILNIKÓW, PODWOZIE I NADWOZIE) W RAMACH NAPRAW BIEŻĄCYCH I GŁÓWNYCH, MIN. 1 ROK DOŚWIADCZENIA
PRACA W GODZINACH: 06:00-14:00, 40 GODZIN W TYGODNIU- 160 GODZIN W MIESIĄCU, STAWKA ZA GODZINĘ 14,70 ZŁ BRUTTO
MIEJSCE PRACY: ul. DĘBOGÓRSKA 18, 71-717 Szczecin, tel.: 531641084
MIEJSCE REKRUTACJI: ul. FIRLIKA 29, 71-637 Szczecin, tel.: 531641084

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Zawód:

  • Mechanik samochodów ciężarowych (wymagany staż - lata: 1)

Miejsce pracy: FIRLIKA 29, 71-637 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Osoba do kontaktu: ADRIANNA ZIELIŃSKA

Telefon: 531641084

Email: BIURO@LOCUS24.PL

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy