Mechanik Samochodów ciężarowych

don Uitzendgroup

Niemcy, Heilbronn, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie w pracy jako mechanik samochodów ciężarowych min. 5 lat

Praca jest na ciężarówkach firmy MAN

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez nas
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez nas
  • zaliczki wypłacane co tydzień na konto
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu

W przypadku wszystkich wakatów w NL i DE obowiązują następujące warunki

  • Wszystkie niezbędne zakwaterowanie zostaną dostarczone i opłacone przez don bv.
  • Nasza agencja zapewnia każdemu kandydatowi własny pokój, pokoje nie muszą być udostępniane!!
  • Urządzenia do gotowania i mycia muszą być udostępniane innym kolegom.
  • Kandydaci zostaną zarejestrowani w holenderskim lub niemieckim ubezpieczeniu zdrowotnym (NL - 22,00 € tygodniowo dla HollandZorg, zostanie zwrócony po kilku miesiącach od urzędu podatkowego w Holandii).
  • Cotygodniowa wypłata wynagrodzenia tylko na konto bankowe kandydata.
  • Wymaganymi językami dla wszystkich wolnych miejsc pracy są angielski lub niemiecki.

Prezentacja firmy

Since over 15 years, don uitzendgroep has grown from a pioneering... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna