Opis stanowiska pracy

  • realizacja zleceń serwisu na terenie Europy Zachodniej
  • diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych
  • praca w załogach jedno lub dwuosobowych

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w naprawie samochodów ciężarowych
  • bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki samochodów ciężarowych
  • znajomość technologii napraw
  • umiejętności komunikacyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobra organizacja pracy
  • dbałość o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy
  • mile widziany język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • system pracy 8 tygodni pracy/2 tygodnie urlopu lub 4 tygodnie pracy/1 tydzień urlopu
  • wynagrodzenie: podstawa + diety + premie od poprawnie wykonanych napraw
  • stabilność zatrudnienia
  • zakwaterowanie i dojazd na koszt Pracodawcy
  • opiekę koordynatorów serwisu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet ubezpieczeń poza granicami kraju
  • pełne wyposażenie nowych busów serwisowych

Prezentacja firmy

McFarlane Kynn - Executive Search<br/>Jesteśmy jedną z najlepiej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne