Mechanik samochodów ciężarowych / Ślusarz

RAS POLAND Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma RAS GmbH z Meppen działająca od ponad 25 lat w serwisie rurociągów gazowych i ropy naftowej, wykonująca próby ciśnieniowe rurociągów i instalacji rurociągowych, w celu zwiększenia potencjału wykonawczego zatrudni w swojej siedzibie w Niemczech osoby na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • prace serwisowe i reperacja maszyn, urządzeń, pojazdów samochodowych

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do wyjazdów w teren
  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego - minimum podstawowa/komunikatywna

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałą umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zakwaterowanie

Prezentacja firmy

Serwis rurociągowy. Próby ciśnieniowe rurociągów, czyszczenie, suszenie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Motoryzacja / Automotive