Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

mechanik samochodów ciężarowych praca za granicą

Katowice, śląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

INTERKADRA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Oferta pracy tymczasowej.

Poszukujemy mechaników samochodów ciężarowych.
Miejsce pracy: Belgia, Niemcy, Wielka Brytania, Austria, Włochy, Hiszpania

Oferta:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- system pracy: 8/2 - 8 tygodni pracy za granicą , 2 pobyt w domu lub 4/1 - 4 tygodnie pracy za granicą, 1 pobyt w domu

Obowiązki:
- mobilna naprawa samochodów ciężarowych

Wymagania

Wymagania:
- 2 lata doświadczenia w naprawie samochodów ciężarowych
- Prawo jazdy kategorii B.
- wykształcenie zawodowe
Nie wymagamy znajomości języka obcego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
8.500,00 zł - 11.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja