Mechanik samochodów ciężarowych, naczep, urządzeń chłodniczych

Apex-Thermo King Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma APEX istnieje od 1988 roku. Prowadząc działalność w zakresie chłodnictwa i doceniając rosnące znaczenie bezpiecznego i higienicznego transportu artykułów wymagających stabilnej, kontrolowanej temperatury nawiązano współpracę z najlepszymi producentami nadwozi chłodniczych i światowym liderem w dziedzinie samochodowych agregatów chłodniczych Thermo King.

W roku 1993 Firma Apex weszła w skład sieci dealerskiej marki Thermo King stając się jego oficjalnym przedstawicielem i serwisantem urządzeń kontroli temperatur w środkach transportu.

Stanowisko:

Mechanik samochodów ciężarowych, naczep, urządzeń chłodniczych.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw bieżących w naczepach, windach załadowczych, samochodach ciężarowych
  • Naprawa i usuwanie awarii urządzeń wyposażonych w instalację pneumatyczne oraz elektryczne

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (kierunkowe zawodowe lub średnie)
  • Doświadczenie w serwisie samochodów ciężarowych, naczep
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, urządzeniami diagnostycznymi
  • Znajomość układów hamulcowych firm Wabco, Knorr Bremse , Haldex (posiadane certyfikaty będą dodatkowym atutem)
  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Prezentacja firmy

Firma APEX istnieje od 1988 roku. Prowadząc działalność w zakresie chłod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne