MECHANIK SAMOCHODÓW AUDI, VOLKSWAGEN, SKODA

Norwegia, zagranica

Work Supply

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany serwis samochodowy w Norwegii poszukuje do pracy mechaników, najlepiej z doświadczeniem przy pracy z autami VAG.

REKRUTACJA- 16.02.2019 SOBOTA, WARSZAWA

17.02.2019 NIEDZIELA, KRAKÓW

Obowiązki:

  • diagnostyka samochodów osobowych
  • bieżąca konserwacja i przegląd
  • dokonywanie napraw samochodów
  • Min. podstawowe naprawy elektryczne

Informacje o okolicy:

  • Piękna przyroda - góry, fiordy
  • Wiele atrakcji na spędzenie wolnego czasu
  • Bardzo doby i łatwy dostęp do lotniska

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o profilu samochodowym
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języków: średniozaawansowany angielski - lub - komunikatywny norweski
  • MOtwarty na pracę zmianową
  • Wysoka wydajność i jakoś w pracy

ZAPEWNIAMY:

  • UMOWĘ O PRACĘ NA STAŁĘ U NORWESKIEGO PRACODAWCY OD 1 DNIA PRACY
  • Norweskie wynagrodzenie i świadczenia
  • Nadgodziny w pracy, możliwa zamiana na dni wolne
  • Dodatkowa wynagrodzenie za pracę zmianową
  • Kurs języka norweskiego - bezpłatny
  • Pomoc w pokryciu depozytu za mieszkanie
  • Pokrycie kosztów mieszkania - do pierwszej wypłaty
  • Pozwolenie na pracę, zezwolenie na pobyt, rejestracja podatkowa i ubezpieczenie
  • Poufność - nie skontaktujemy się z Twoim obecnym pracodawcą

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pomocą opcji "Aplikuj".

Nowa jakość, profesionalny, sprawdzony pracodawca na rynku polskim, zatrudniający obecnie... ponad 80 pracowników w autoryzowanych serwisach samochodowych na terenie całej Norwegii.

Kandydat wybierający nasza firmę rodzinną jako swojego pracodawcę, otrzymuje legalną pracę, wielkie wsparcie przed przyjazdem do Norwegii jaki i w trakcie swojej pracy. Główna siedziba Work Supply AS mieści się w Bergen, w zachodniej Norwegii.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna