Mechanik przemysłowy / ślusarz

Niemcy, Bawaria Landsberg am Lech, zagranica

Headwaypersonal GmbH

Opis stanowiska pracy

- przeprowadzanie bierzacych napraw i konserwacji maszyn produkcyjnych
- przemysl przetworstwa drzewnego w wielkim, renomowanym zakladzie w miejscowosci Landsberg am Lech w Bawarii
- umowa niemiecka na pelen etat oparta na BAP Tarifvertrag
- mozliwosc wieloletniej wspolpracy w stabilnym niemieckim przedsiebiorstwie
- respektowane prawo urlopowe
- pomoc w zalatwieniu formalnosci
- mozliwosc pracy w wymiarze ponadgodzinowym
- darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w wysokim standardzie 15 minut od zakladu pracy
- stawka godzinowa 14€ (brutto) na godzine
- dodatki urlopowe oraz swietaczne
- zwrot kosztow podrozy do Niemiec

Wymagania

- jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym
- samochod na dojazdy do pracy
- doswiadczenie w zawodzie mechanika przemyslowego / slusarza
- CV w jezyku niemieckim

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE.

Wir sind ein Personal- und ... Projektdienstleister für spezialisierte Fach- und Führungskräfte. Mit motivierten und kompetenten Mitarbeitern steigern wir die Produktivität unserer Kunden. Gleichzeitig bringen wir die Karriere unserer Mitarbeiter voran. Wir setzen auf vertrauensvolle und dauerhafte Zusammenarbeit mit Geschäftspartnern und Mitarbeitern, weil wir wissen, dass Menschen nur dann Besonderes leisten, wenn die Chemie stimmt. So auch unser Motto: „people.passion.possibilities.“  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Energetyka