Opis stanowiska pracy

- przeprowadzanie bierzacych napraw i konserwacji maszyn produkcyjnych
- przemysl przetworstwa drzewnego w wielkim, renomowanym zakladzie w miejscowosci Landsberg am Lech w Bawarii
- umowa niemiecka na pelen etat oparta na BAP Tarifvertrag
- mozliwosc wieloletniej wspolpracy w stabilnym niemieckim przedsiebiorstwie
- respektowane prawo urlopowe
- pomoc w zalatwieniu formalnosci
- mozliwosc pracy w wymiarze ponadgodzinowym
- darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w wysokim standardzie 15 minut od zakladu pracy
- stawka godzinowa 14€ (brutto) na godzine
- dodatki urlopowe oraz swietaczne
- zwrot kosztow podrozy do Niemiec

Wymagania

- jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym
- samochod na dojazdy do pracy
- doswiadczenie w zawodzie mechanika przemyslowego / slusarza
- CV w jezyku niemieckim

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Energetyka