Mechanik przemysłowy/ ślusarz

Dekra Praca Sp. z o.o.

Monachium, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• serwis przemysłowych urządzeń produkcyjnych
• wykrywanie usterek i konserwacja urządzeń
• rozbudowa parku maszyn

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku jako mechanik przemysłowy / ślusarz
• mile widziane wykształcenie zawodowe jako ślusarz, monter lub pokrewny kierunek związany z obróbką metali
• chęć wyjazdu do Niemiec
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• gotowość do pracy zmianowej
• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy:

• zapewniamy i opłacamy zakwaterowanie
• praca w systemie 2-zmianowym
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednio przez Zleceniodawcę
• zwracamy koszty za pierwszego dojazd do Niemiec
• zapewniamy ubranie robocze