MECHANIK PRZEMYSŁOWY - Praca w Niemczech

Akcja Job

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Grupa Akcja Job
ALBEDO HR - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443
dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

MECHANIK PRZEMYSŁOWY

Zakres zadań:

montaż mechaniczny i uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych,
analiza poprawności działania i regulacja montowanych mechanizmów,
podłączanie i uruchamianie poszczególnych układów,
realizacja montażu wg ustalonego harmonogramu prac,
dbałość o ustalony porządek w warsztacie mechanicznym.

Wymagania:

bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
dobra organizacja pracy,
zaangażowanie, uczciwość.
komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Warunki:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
atrakcyjne wynagrodzenie + dieta za każdy przepracowany dzień
terminowe wynagrodzenie
bezpłatne zakwaterowanie
dodatki urlopowe i świąteczne
urlop wypoczynkowy
możliwość długofalowej współpracy
pełne ubezpieczenie (również rodziny) oraz odprowadzane składki i podatki
odzież roboczą
wsparcie polskojęzycznych konsultantek

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.