Mechanik przemysłowy - Mechanik instalacji - (technik MSR)

InfoJob

Hamburg / Stuttgart, zagranica

Opis stanowiska pracy

Mechanik instalacji (technik MSR – pomiary , sterowanie , technika regulacyjna)
Hamburg / Stuttgart

OBOWIĄZKI

• Przeprowadzanie obchodów po zakładzie
• Prace naprawcze
• Prace w zakresie MSR – pomiary , sterowanie , technika regulacyjna
• Konserwacja w obszarze MSR

Wymagania

WYMAGANIA
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lat (mile widziane w firmie produkcyjnej),
• Znajomość budowy maszyn,
• Znajomość montażu automatyki, hydrauliki i pneumatyki maszynowej,
• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewnym,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Chęci podjęcia zatrudnienia w Niemczech na dłuższy okres czasu
• Komunikatywnej znajomość języka niemieckiego (pozwalającej na porozumiewanie się w miejscu pracy - A2/B1)

OFERUJEMY
• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony wraz ze wszystkimi świadczeniami (umowa w j. Niemieckim oraz w j. polskim)
• Start pracy od zaraz, praca długoterminowa
• Wynagrodzenie od 16 €/godzinę brutto + dodatki
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Dodatek do nadgodzin +25%
• Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od stopnia znajomości języka niemieckiego i doświadczenia
• Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę
• Pomoc językowa w kontaktach z pracodawcą

PRZESŁANIE CV NA POWYŻSZĄ OFERTĘ PRACY JEST ZGODĄ NA UCZESTNICTWO W PROCESIE REKRUTACYJNYM ORAZ ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.
(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Prezentacja firmy

KONTRAKTY.EU działa w obszarach: <br/> <br/>1. Międzynarodowe pośrednict... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
nadgodziny +25%
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis