Mechanik procesowy / produkcja części silikonowych

FallWork Sp. z o.o.

Bawaria, zagranica

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Bawaria

Dla naszego klienta z Niemiec, producenta działającego w obszarze produkcji form silikonowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Mechanika Procesowego / Verfahrensmechaniker

Miejsce pracy : NIEMCY

Zakres obowiązków :

- konfiguracja, obsługa i kontrola maszyn wtryskowych do płynnej gumy silikonowej

- przygotowanie narzędzi niezbędnych w procesie wytłaczania silikonu

- uruchamianie i optymalizacja form wtryskowych

- odpowiedzialność za sprawny proces produkcji ( nadzorowanie produkcji )

- szkolenie i kontrola operatorów maszyn

- terminowa realizacja zleceń produkcyjnych

- logistyczne wsparcie w zapewnieniu niezbędnych surowców i substancji do produkcji

- fachowe wsparcie w organizacji kolejnych etapów produkcji ( gratowanie, szlifowanie odlewów)

Wymagania :

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie zawodowe przy odlewaniu form z tworzyw sztucznych

- mile widziana znajomość programowania robotów i urządzeń produkcyjnych

- umiejętność pracy w zespole oraz doświadczenie w budowaniu pozytywnych relacji z pracownikami

- niekonwencjonalny sposób myślenia

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy :

- legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

- atrakcyjne wynagrodzenie  w zależności od kwalifikacji - 2900-3800 Euro brutto

- stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę i ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek

- pomoc w organizacji wyjazdu  i znalezieniu zakwaterowania

- praca w Bawarii  w  środowisku międzynarodowym

Osoby zainteresowane zachęcamy do podesłania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uwaga ! Nadesłane dokumenty powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Aplikacje bez aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.

Oferta pracy stałej z zatrudnieniem bezpośrednim w firmie.

AGENCJA PRACY I DORADZTWA PERSONALNEGO FALLWORK SP.Z O.O. O NR CERTYFIKATU 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.