Mechanik Precyzyjny

MasterHR

Szczecin, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Szczecin

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Roczna premia lojalnościowa,
  • Praca w systemie jednozmianowym,
  • Dofinansowanie z ZFŚS , wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii oraz wyprawka szkolna dla dzieci,
  • Bogaty pakiet benefitów : karta multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kursów językowych oraz studiów,
  • Świeże owoce i napoje,
  • Możliwość rozwoju w strukturach Firmy,
  • Praca przy ciekawych projektach z możliwością dofinansowania szkoleń zawodowych,
  • Współpracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym z kapitałem duńskim

Zadania:

  • Montaż, rozruch i testowanie maszyn i urządzeń,
  • Odbiór i weryfikacja poprawności wykonania części zleconych do wykonania poza firmą,
  • Wykonywanie i modyfikacja części maszyn w warsztacie,
  • Wsparcie techniczne w trakcie prowadzonych walidacji,
  • Udział w procesie tworzenia koncepcji projektowanych maszyn,
  • Udział w instalacji wybudowanych lub adaptowanych maszyn i urządzeń na produkcji,
  • Udział w odbiorach od zewnętrznych dostawców maszyn i urządzeń budowanych

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie o profilu technicznym ( mechanika i automatyka),
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość podstaw pneumatyki i elektrotechniki,
  • Obsługa urządzeń warsztatowych (wiertarka stołowa),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,
  • Uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji (do 1 kV),
  • Znajomość Pakiet Microsoft Office, Solid Works (edycja, czytanie rysunków technicznych),
  • Precyzja i skrupulatność w działaniu,
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.