Mechanik Pojazdowy, Elektromechanik

Romax Sp.j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Elektromechaników

Romax – autoryzowany dealer wózków widłowych marki Unicarriers (dawniej Nissan Forklift), działający od 30 lat na terenie południowej Polski, poszukuje kandydatów do pracy w serwisie w Krakowie.
Budujemy firmę oferującą rodzinną atmosferę i przyjazne warunki pracy oraz możliwości rozwoju osobistego.
Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, szkolenia specjalistyczne i możliwość zdobycia uprawnień zawodowych.
Mechanicy samochodowi uzyskują u nas dodatkowe kompetencje stając się specjalistami w obsłudze i naprawie wózków widłowych.

Wymagania:

-umiejętność naprawy mechanicznych, hydraulicznych i elektrycznych podzespołów,
-co najmniej roku praktyki w zawodzie mechanika, elektromechanika lub mechatronika,
-prawa jazdy
-solidności, odpowiedzialność i operatywności,

Mile widziane:
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-uprawnienia UDT – do konserwacji wózków widłowych

Oferujemy:

- pracę w autoryzowanym serwisie
- narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód, telefon, laptop etc.).
- miłą atmosferę w zgranym zespole
- możliwość pogłębiania wiedzy technicznej

Prezentacja firmy

Romax sp.j. jest firmą działającą od września 1989r. Zaczęliśmy s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne