Mechanik pojazdów ciężarowych

GP People Sp. z o.o.

15344 Strausberg / Niemcy, zagranica

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 15344 Strausberg / Niemcy

Opis stanowiska:
• praca na stanowisku mechanik pojazdów ciężarowych
• diagnostyka, konserwacja, naprawy, naprawa agregatów prądotwórczych, silników, przekładni

Oczekujemy:
• 5-letnie doświadczenie na stanowisku mechanik pojazdów ciężarowych lub elektryk pojazdów ciężarowych (Transportery, busy – Mercedes Benz lub MAN)
• znajomość niemieckiego na poziomie podstawowym lub komunikatywnym, motywacja do nauki na miejscu
• prawo jazdy kat. CE
• chęci lojalnej, długoterminowej pracy
Nasz Klient oferuje
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• 8 h pracy dziennie, stawka 10-15 eur brutto / h w zależności od doświadczenia, dodatek 25 % za nocki i urlopy
• premie uznaniowe
• stałą opiekę koordynatora projektu
• pracę na zmianach 8 godzin dziennie, od 630 do 1530 lub 1230 do 2130 z półgodzinną przerwą
• darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym w zajeździe (wysyłamy zdjęcia) 30 km od miejsca pracy, po 6 tygodniach pracy możliwość wynajęcia mieszkania
• umowę o pracę podpisywaną przed wyjazdem
• możliwość pracy od zaraz
• jedzenie na własną rękę lub możliwość kupienia w kwocie: 4,5-8 eur, ewentualnie dostęp do kuchni klienta i możliwość ugotowania posiłku
• Internet na miejscu
• pomoc w założeniu konta, meldunku, ubezpieczenia
• zaliczki po 3 tygodniach pracy
• możliwość pracy w ciągu 14 dni i potem 3 dni wolne ze zjazdem do Polski
• składki, ubezpieczenie i podatek gwarantowane ustawowo w trybie niemieckim
• pomoc w uzyskaniu Kindergeld
• darmową odzież roboczą i jej pranie