Mechanik Pjazdów Ciężąrowych

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Mechanik Samochodów Ciężarowych
Miejsce pracy: Polska, Europa Zachodnia

Poszukujemy kandydatów z pasją i doświadczeniem w obszarze napraw samochodów, osób które lubią pracę zarówno mobilną jak i w terenie. Kandydatom chcielibyśmy powierzyć obowiązki związane z realizacją zleceń serwisowych na terenie Polski oraz Europy Zachodniej, diagnostyką i naprawą samochodów ciężarowych, naczep oraz przyczep, oględzinami pojazdów i miejsc powypadkowych.

Na poszukiwanym stanowisku chcielibyśmy zaproponować
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w systemie 4/1 lub 8/1
• Długofalową współpracę
• Zakwaterowanie i dojazd na koszt Pracodawcy
• Nowoczesną wyposażenie serwisowe oraz samochody serwisowe

Wymagania

Chętnie spotkamy się z osobami, które:

• Posiadają doświadczenie w na podobnym stanowisku
• Posiadają doświadczenie w praktycznym serwisowaniu samochodów ciężarowych
• Potrafią samodzielnie diagnozować usterki
• Lubią współpracować w grupie
• Znają obsługę oprogramowania diagnostycznego
• Potrafią organizować swój czas pracy

Zapraszamy !

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców