Agencja Zatrudnienia KS Service

Mechanik/Operator Urządzeń Procesowych

Miejsce pracy: Poznań, Luboń, Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • bogaty pakiet medyczny
  • bony świąteczne i dodatki urlopowe
  • pracę w stałych godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku
  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków

OCZEKIWANIA:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy o podobnym charakterze
  • umiejętności ślusarskie
  • wykształcenie średnie techniczne
  • umiejętność pracy w grupie oraz zdolności interpersonalne
  • rzetelność i zaangażowanie w pracę

ZADANIA:

  • obsługa maszyn takich jak tubiarka, mieszalnik procesowy, kartoniarka, czopkarka i inne
  • wykonywanie bieżących napraw i przezbrojeń
  • drobne prace ślusarskie
  • pozostałe prace produkcyjne
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy