Mechanik-operator produkcji/17 brutto/h+PREMIA DO 800 zł brutto

Adecco Poland Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę Klienta (już po 3 miesiącach)
  • Pracę na pełen etat w systemie 4-brygadowym
  • Wynagrodzenie składające się z: 17 zł brutto/h podstawy + 2,50 zł dodatku za pracę w systemie 4-brygadowym + dodatku do pracy w systemie nocnym
  • Atrakcyjny system premiowy: do 800 zł brutto
  • System poleceń pracowniczych: 500 zł brutto
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce
  • Karnet sportowy oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu mechaniki
  • Pracowitość i sumienność
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Obowiązki:

  • Kontrola prawidłowości działania maszyn zgodnie z zapisami w dokumentacji technicznej
  • Udział w przeglądach, konserwacjach i naprawach maszyn i urządzeń
  • Stosowanie zasad AMS w pracy
  • Posługiwanie się sprzętem kontrolno-pomiarowym
Oferta dotyczy zatrudnienia przez Adecco - umowa o pracę tymczasową.

Aplikuj lub skontaktuj się z nami: 723 190 131
Wyślij SMS o treści ’Praca’ - oddzwonimy!

Numer referencyjny: MOP/07/19
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.