Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, w miejscowosci Crimmitschau poszukujemy Mechanikow Obrobki Skrawaniem

Zakres obowiazkow:

• przygotowanie i uzbrojenie obrabiarek CNC wraz z automatyzacją (toczenie,
frezowanie, hartowanie, szlifowanie, walcowanie),
• przygotowanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki,
• kontrolowanie procesu obróbki pod kątem jakości (usuwanie wad, dokonywanie
właściwej parametryzacji urzadzeń),
• organizacja i przeprowadzanie prac konserwacyjnych maszyn i urzadzeń,
• ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym: pomocnikami, liderami, a także z
działem jakości i utrzymania ruchu

Oferujemy:

• praca w pelnym wymiarze godzin
• zatrudnienie w prestiżowej, miedzynarodowej firmie na terenie Niemiec
• umowa o prace na czas nieokreślony na warunkach niemieckich (niemiecki
podatek i ubezpieczenie) ewentuanie bezposrednie zatrudnienie u klienta
• atrakcyjne wynagrodzenie ponadtaryfowe
• dodatki branzowe (IGM Metall / Elektro)
• opłacone zakwaterowanie przez firmę
• dostęp do najnowszych technologii
• opiekę oraz wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres
zatrudnienia w Niemczech

Warunki finansowe do negocjacji, ustalane indywidualnie z kandydatem.
Mozliwosc zatrudnienia bezposrednio u klienta.

Wymagania

Wymagania:
• min. wykształcenie zawodowe – mechanik obróbki skrawaniem CNC, tokarz, frezer, slusarz, mechanik przemyslowy
• znajomośc jezyka niemieckiego na poziomie komunikatywnym lub dobra znajomosc jezyka angielskiego
• znajomośc rysunku technicznego,
• umiejętnośc analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej,
• znajomośc przygotowania maszyn skrawających do pracy,
• dobra dyscyplina pracy oraz orientacji na jakość wykonywanych zadań,
• nastawienie na pracę zespołową,
• dynamizm w działaniu, operatywnośc i zaangażowanie,
• otwartośc na nowe wyzwania i wysokiej motywacji do pracy,
• gotowośc do pracy zmianowej
Znajomosc oprogramowania:
Siemens 840D, Heidenhain oraz Heckert, Alfing Zannik

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive