Mechanik (naprawa maszyn) - od 16 euro brutto/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Diest, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Diest, Belgia
Główne zadania:
  • wgląd techniczny i naprawa maszyn
  • utrzymywanie maszyn w ruchu
  • konserwacja maszyn

Jeśli:
  • posiadasz doświadczenie jako mechanik/ elektromechanik
  • Twój poziom znajomości języka angielskiego jest komunikatywny
  • możesz wyjechać do Belgii swoim samochodem
  • jesteś osobą sumienną, samodzielną i przedsiębiorczą

  • umowę o pracę
  • stawkę 16 euro brutto/h
  • 13. pensję - premię roczną
  • za polecenie pracownika (po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni) 150 euro netto
  • wsparcie polskiego koordynatora na terenie Belgii

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy