Mechanik / monter taboru kolejowego 265NOK/godzinę

Adecco Solutions AS

Trondheim, Oslo, NORWEGIA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca dla jednej z większych firm na rynku norweskim, związanych z przemysłem kolejowym.
Montaż wyposażenia, przebudowy, naprawy taboru kolejowego.
Praca na samodzielnym stanowisku.

Wysokie wynagrodzenie - 265NOK/godzinę.

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako mechanik sprzętów ciężkich / mechanik samochodowy.
Wymagane wykształcenie w tym kierunku (mechanicznym).
Język angielski - poziom B1

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
120PLN - 125PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców