MECHANIK MONTER MASZYN

WelMasz

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy mechaników, monterów do prac ślusarskich i montażowych przy budowie i uruchomieniu maszyn prototypowych.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku
- mile widziane doświadczenie w działach utrzymania ruchu jako mechanik
- doświadczenie i wiedza w zakresie pneumatyki/ mechaniki/ budowy maszyn
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- doświadczenie w wykonywaniu drobnych prac ślusarskich i obróbki mechanicznej
- umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
- umiejętność pracy w zespole
- odpowiedzialność, sumienność, rzetelność

Oferujemy

- umowa o pracę
- pracę w pełnym wymiarze
- stabilność zatrudnienia
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
- prace w Piasecznie k/Warszawy

Prezentacja firmy

WelMasz - Maszyny i Systemy Automatyzacji Produkcji

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji