MECHANIK - MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ

Grouptech Sp. z o.o. Sp. k.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko mechanika maszyn przemysłowych. Głównym zadaniem mechanika montera jest montaż podzespołów mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych oraz drobne prace ślusarskie.
Praca w firmie w Bielsku-Białej zajmującej się budową maszyn i urządzeń dla przemysłu.

Wymagania

- wiedza z zakresu mechaniki
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- mile widziane zacięcie w tzw. „majsterkowaniu” i umiejętności manualne
- mile widziana znajomość zagadnień automatyki
- analityczne myślenie i szybkie rozwiązywanie problemów
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy zespołowej
- wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Firma Grouptech zajmuje się budową i modyfikacją maszyn dla przem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive