MECHANIK / MECHATRONIK SAMOCHODOWY

Klient infoPraca.pl

Berlin, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Renomowana berlińska firma posiadająca sieć autoryzowanych salonów samochodowych różnych marek poszukuje pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: Berlin

Zakres obowiązków:

  • wszelkie czynności związane z tym stanowiskiem pracy

Oczekujemy:

  • co najmniej kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w autoryzowanym serwisie dowolnej marki
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie podstawowym lub chęci nauki na miejscu
  • zainteresowania pracą w perspektywie wieloletniej

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat zgodnie z niemieckim prawem pracy . Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • wsparcie w języku polskim w całym okresie pracy
  • silne wsparcie pracodawcy w poszukiwaniu i formalnościach mieszkaniowych
  • poziom wynagrodzenia taki jak pozostałych pracowników firmy
  • możliwość elastycznego czasu pracy, np. od poniedziałku do czwartku po 10 godz., jeżeli pracownik będzie tym zainteresowany.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji  (w j. niemieckim lub polskim) poprzez przycisk "Aplikuj".

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę do Berlina (zapewnione wsparcie w j. polskim). Kolejnym etapem będzie 1-tygodniowy okres próbny w serwisie firmy. Koszty dojazdu oraz zakwaterowania pokrywa pracodawca.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Prezentacja firmy

Firma z branży konsultingowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne