Mechanik / Mechatronik → 21.25€ brutto/h

Sedulus Sp. z o.o.

Sindelfingen, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Sindelfingen, Niemcy

Opis stanowiska

  • praca przy silnikach
  • bieżąca konserwacja i diagnostyka samochodów osobowych
  • kontrola stanów technicznych zespołów mechanicznych
  • kontrola jakości
  • praca w systemie 2-zmianowym

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1) - wymóg konieczny
  • wykształcenie zawodowe jako mechanik, mechatronik lub podobne
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialny stosunek do pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 21.25€ brutto/h
  • możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę (odpłatnie)
  • stałą pracę w renomowanej firmie samochodowej
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy