Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/11/2018.

MECHANIK MATRYC/ WYKROJNIKÓW

Gliwice, śląskie

Mecalux Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności wzbogacone o system premiowy,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i uzyskania dodatkowych uprawnień,
  • stały kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • fundusz socjalny.

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należeć:

  • przeglądy okresowe matryc/ wykrojników,
  • ostrzenie narzędzi i stempli tnących,
  • remonty, modyfikacje i naprawy matryc/ wykrojników,
  • naprawy oraz regeneracja części maszyn.

Jeżeli:

  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu mechaniki precyzyjnej,
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Wymagania

  • Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie produkcyjnym z 50 letnim doświadczeniem na rynku systemów składowania?
  • Rysunek techniczny maszynowy nie ma przed Tobą tajemnic?
  • Twoim dodatkowym atutem jest umiejętność obsługi tokarki i frezarki?

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu produkcyjnego z blisko 50 letnią tradycją na... światowym rynku systemów składowania. Nasza gliwicka fabryka jest największym centrum produkcyjnym oraz centrum dystrybucyjnym na Europę Centralną, całej Grupy Mecalux. Produkujemy najnowocześniejsze systemy magazynowe, począwszy od regałów konwencjonalnych po zaawansowane osiągnięcia inżynierii – magazyny automatyczne.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Inne