Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego renomowanego Klienta we wschodnich Niemczech w okolicach Drezna kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

- montaż części maszyn włókienniczych (przemysłowych)

- usuwanie zakłóceń w pracy urządzeń

- dokonywanie drobnych napraw

- utrzymanie maszyn w ruchu i dbanie o ich właściwy stan techniczny

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki 10,95 Euro/godz. brutto

- dieta min. 8 Euro/dzień netto

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- umowę z polską agencją zgodnie z przepisami niemieckimi

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej

oraz

- motywacja, zaangażowanie w pracy

- zdolności manualne i techniczne

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna