Mechanik maszyn rolnych

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Nr ref: MEC/0719/FR
Miejsce pracy: Grenoble/ Francja

Oferujemy:
• Atrakcyjny kontrakt,
• Pracę 39 godzin tygodniowo (nadgodziny płatne dodatkowo),
• Stawkę godzinową 10,55€ brutto na początku później możliwa podwyżka,
• Dodatek transportowy 47€/ 1 miesiąc,
• Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie.

Wymagania

Zadania:
• Naprawa głównie traktorów,
• Naprawa sprzęgła, układu hydraulicznego, siłowników,
• Drobne prace spawalnicze,
• Montaż i demontaż części.

Oczekujemy:
• Umiejętności wykrycia usterki, rozpoznania i naprawienia.
• Pracy w grupie i sumienności,
• Język francuski mile widziany.

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu : 731 750 870
Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Rolnictwo