Mechanik maszyn rolniczych

Osadkowski S.A.

Nysa, opolskie

Opis stanowiska pracy

Misja Osadkowski SA: Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Cel stanowiska: Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu rolniczego, utrzymywanie i rozwój kontaktów z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie rolnicze, techniczne
  • Doświadczenie w pracy związanej z naprawą maszyn rolniczych
  • Wiedza i umiejętności związane z naprawą maszyn rolniczych
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność)
  • Odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

Termin składania aplikacji: 05.10.2018

Prosimy o dołączenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rolnictwo, Praca Inżynieria, Praca Automatyka, Praca Inne